Tappol

TAPPOL - obornicka firma o europejskich standardach. Firma TAPPOL powstała w 2007 r. w Słonawach, w miejscu byłych zakładów Wielkopolskich Fabryk Mebli. Zajmuje się produkcją wysokiej jakości mebli tapicerowanych, przy uwzględnieniu tradycji rzemieślniczej oraz zastosowaniu najnowszych technologii i wysokogatunkowych materiałów. Wyprodukowane meble sprzedawane są głównie na rynki Europy Zachodniej.

TAPPOL jest nowoczesną, prężnie rozwijająca się firmą, oferującą szeroki wybór mebli w skórze i w tkaninie. Cechą charakterystyczną produktów, oprócz wysokiej jakości jest również wzornictwo i funkcjonalność.
Firma Tappol jest częścią niemieckiego holdingu 3C.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą, podjęciem zatrudnienia lub produktami firmy Tappol, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej lub bezpośrednio w sekretariacie naszej firmy pod numerem telefonu
61 227 30 00 lub wysłać zapytanie na e-mail: sekretariat[at]3c-tappol.pl

HALA PRODUKCYJNA SŁONAWY

Hala produkcyjna zlokalizowana jest w miejscowości Słonawy, gmina Oborniki Wlkp. około 40 km na północ od Poznania. Obecnie po rozbudowie firmy, która miała miejsce w 2017r., hala produkcyjna obejmuje 20 000m2. Najważniejsze wydziały, które znajdują się w tym miejscu to: dział konstrukcyjny, tapicernia, magazyn oraz załadunek.